O nas

Wyjeżdżasz na wakacje do Turcji? Szukasz ciekawych miejsc i pomysłów na spędzenie czasu wolnego poza hotelem? Szukasz sprawdzonych lokalnych biur podróży? A może ważna jest dla ciebie komunikacja w języku polskim? Jesteśmy Polskim Biurem Podróży.

O nas

"SakoLife" to rodzinna firma, która została założona w 2004 roku wTurcji. Około 15 lat zajmowaliśmy się branżą tekstylną w Polsce.Niedawno postawiliśmy na podniesienie konkurencyjności firmy poprzez rozszerzenie działalności. Na tą chwilę posiadamy biuro nieruchomości,biuro podróży z wycieczkami w Turcji,transfer VIP,wypożyczalnię samochodów. Zajmujemy się również sprzedażą samochodów używanych, a także tekstyliów.

Nasza wizja

Podlegamy zasadom: „Sukces”, „Przedsiębiorczość”, „Odwaga”, „Innowacja”, „Zaufanie”, „Wzrost”, „Wydajność”, „Ciągłość” i jesteśmy świadomi zrozumienia usługi.Etyka biznesowa, uczciwość i tolerancja. Podczas wykonywania naszej pracy zwracamy uwagę na te punkty.Bez względu na osobę czy instytucję, nawet jeśli mamy interesy materialne, nie naruszamy naszych wartości moralnych, wierzymy w istnienie sprawiedliwości.

Nasza misja

My, jako firma SakoLife wykorzystujemy zdobyte doświadczenie i wiedzę w jak najefektywniejszy sposób, dbamy o to, aby wykonywana przez nas praca była wysokiej jakości i rzetelna. Tworzymy projekty, którymi możemy się pochwalić. Sprawią one, że będziesz szczęśliwy. Cenimy ludzi i pracujemy wyłącznie dla naszych klientów. Ten cel doprowadził nas do statusu firmy świadczącej najlepsze usługi w zakresie nieruchomości w Turcji.Jako rzetelna firma naszym celem jest dostarczanie naszym klientom innowacji i jakości w najlepszy sposób, w najlepszych warunkach i w możliwie najkrótszym czasie. Nasze usługi i praca są zaprojektowane w taki sposób, aby wszyscy nasi klienci mogli łatwo do nich dotrzeć i uzyskać to, co najlepsze, gdy potrzebują wsparcia. Naszym obowiązkiem jest terminowe i zgodne z normami wykonanie zadań projektowych, aby kwestia bezpieczeństwa pracy była niezwykle ważna i doskonalona, ​​aby w miarę możliwości stosować produkty przyjazne środowisku oraz z szacunkiem środowiska.

Flota transportowa

Jako biuro podróży SakoLife tour mamy też swoją firmę transportową. Nowoczesne autokary wyposażone w WI-FI.

Lokalni Przewodnicy

Nasi polscy przewodnicy mieszkają w Turcji na stałe – ich wiedza o życiu codziennym w Turcji jest bezcenna. Zawsze znajdą dla was czas i odpowiedzą na najdziwniejsze pytania w czasie wycieczek.

Jak powstało polskie biuro SakoLife w Turcji?

Nasze biuro SakoLife powstałe po prostu z marzeń. Marzeń o tym aby pokazać Turcję jako kraj wolny od europejskich standardów, gdzie słońce świeci prawie cały rok, a ludzie żyją nowocześnie i zdrowo.I choć niewielu wierzyło na początku w nasz sukces to w przeciągu kilku lat z kilku osób zbudowaliśmy ekipę . Nadal spotykamy się na święta i różne okoliczności. Dzięki temu wszystkim pracuje się…lepiej.

 

Dlaczego my?

 

Atrakcyjne ceny

Realizujemy wycieczki w niezwykle atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Decydując się na biuro podróży SakoLife, możesz mieć pewność, że wybrałeś to, co najlepsze. Oprócz niskich cen oferujemy także specjalne zniżki i promocje, dzięki którym jeszcze lepiej poznasz i zwiedzisz nasz kraj!

 

Niesamowite miejsca

SakoLife oferuje wycieczki w najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Turcji. Pokażemy Wam miejsca, które warto, a nawet trzeba zobaczyć. Zapewniamy mnóstwo atrakcji i niezapomnianych przygód. Z nami nie ma miejsca na nudę!

 

Wieloletnie doświadczenie

Przez wiele lat pracowaliśmy jako rezydenci lub przewodnicy i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci i potrafimy im to zapewnić.

 

Wiedza

Mamy ogromną wiedzę o nawet najodleglejszych zakątkach Turcji  i pragniemy się nią z Tobą podzielić. Jesteśmy stąd, a kto lepiej opowie Ci o danym kraju, jeśli nie jego mieszkańcy?

 

Dbamy o naszych klientów

Dobro, komfort i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. Dbamy o to, aby zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy usługi licencjonowanego polskojęzycznego przewodnika. Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

 

Zaufało nam już tysiące turystów

W naszej pracy najbardziej cenimy zaufanie naszych klientów. Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, abyście czuli się z nami jak najlepiej. Zaufało nam już tysiące turystów z całego świata. Dołącz do nich i ciesz się wakacjami, jakich nigdy nie zapomnisz!

 

W naszym biurze:

 

Nasze dokumenty licencyjne

Ministerstwo Turystyki i Stowarzyszenie Tureckich Biuro Podróży (Türsab) Licencja Nr: ALANYA SAKOLIFE TOUR TURİZM : A 16521