Polityka prywatności

W związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełniamy niniejszym obowiązku informacyjnego i informujemy Państwa jako klientów biura podróży SakoLife Tour, o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

1)      Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka turecka "SAKOLIFE TURİZM GAYRİMENKUL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - FIĞLA MAH. KEYKUBAT BLV. NO: 173 C ALANYA/ ANTALYA TURCJA, właściciel marki SAKOLIFE

2)      Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych można się z nami kontaktować pod adresem e-mail: info@sakolifetour.com

3)      Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia umowy - dokonywania rezerwacji wycieczek fakultatywnych w Turcji oraz do celów statystycznych (zbieranie statystyk dot. użytkowników strony)

4)      Odbiorcą Państwa danych osobowych są upoważnieni pracownicy, zleceniobiorcy świadczący na rzecz naszej firmy usługi transportowe, hotelowe, przewodnickie, marketingowe, księgowe. 

5)      Ponieważ mieścimy się w Turcji i dzialamy na terenie tego kraju, Państwa dane osobowe są przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy w zakresie niezbędnym do wykonania zawartej przez Państwa umowy.

6)      Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Dane, w zakresie wynikającym z przepisów podatkowych, będą przetwarzane przez okres 6 lat.

7)      Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8)      Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9)      Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych może być niemożność zrealizowania usługi w naszej firmie, to jest odbycia wycieczki fakultatywnej.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Zespół SakoLife Tour